HAKKIMIZDA


kutu çeşit ve modelleri
Gururla!

ARSLAN KUTU & AMBALAJ HİZMETLERİ

ARSLAN KUTU AMBALAJ Firmamız; Tecrübeli ve donanımlı üretim kadrosu, güçlü ve en son teknoloji makine parkuru, yüksek üretim kapasitesi ve benzersiz hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir uruluş olarak faalitlerini devam etmektedir. Firmamızda yüksek kalite hızlı üretim anlayışı esas alınır. Ürünlerimiz sipariş aşamasından teslimat aşamasına kadar geçen tüm süreçte, kalite yönetim sistemlerinin gerektirdiği şekilde kontrol edilerek hatasız ve eksiksiz üretim sağlanır.
Baskı aşaması titiz aşamalardan geçmektedir; Ürünler üzerine uygulanacak baskı için gerekli tasarım veya logo vektörel (ai, corel, freehans, pdf, vb.) olarak tarafımıza ulaştıktan sonra, gönderilen baskı görselleri grafik ve tasarım ekibimiz tarafından montajı yapılıp baskı tekniğine uygun hale getirilir. Daha sonra müşterilerimize sanal ortamda gönderilen ve baskı onayı alınan tasarımlar klişe ve kalıp hazırlanmak üzere imalat programına alınır. Klişe ve kalıp hazırlığından sonra, istenilen ürün ölçüleri doğrultusunda üretimde kullanılacak kağıt, karton, kumaş ve mürekkep seçimi yapılır. En son teknoloji ve yüksek üretim kapasiteli makinelerimiz ile imalat sürecine başlanır. Baskı onayı alınan şekilde üretim sürecinin her aşamasında bitmiş ürünler kontrol edilerek müşterilerimizin kullanımına sunulmak üzere sevkiyata hazırlanır.

Arslan Kutu Ambalaj firması olarak; Sürekli olarak değişen dünya koşullarına ve teknolojilerine uyumlu ve takipçi bir yaklaşımla daha iyiye ve ileri yol alarak sektör ve toplumumuzun kalkınmasına katkıda bulunan özel sektör kuruluşlarının önde gelenleri arasında yer almakt, Ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

  • Kaliteyi her gün biraz daha arttırmak Müşteri Memnuniyetini en üst seviyelere taşımak
  • Çevreye saygılı olmak ve doğayı korumak
  • Sağlık ve emniyeti en ön planda tutmak
  • Yeniliklere açık olup sürekli gelişmek
  • Kutu ambalaj sektöründe sürekli büyümek ve sektörün gelişimine katkıda bulunmak
  • Profesyonel kadrolar ile çalışarak sektörün aranılan öncü firmaları arasındaki yerimizi korumak.