Arslan Kutu & Ambalaj

Kraft Kutu Modelleri

Üretimi yaptığımız tüm kraft kutu modellerinin üstüne istediğiniz baskıyı yapabiliyoruz. Ekonomik fiyatlarla toptan üretim için bize ulaşın.

Kraft Kutu Modelleri

Uygun Kraft Kutu İmalatı

Üretimini yaptığımız Kraft kutu modellerimiz geri dönüşümlü kağıtlar dan üretilmiştir. Atık kağıtların toplanıp yeniden seluloz hamuru haline getirilerek tabakalandırılıp üretilen kraft kağıtlar %100 geri dönüşümlüdür. Bu sayede hem doğal bir üründür, kireç, beyazlatıcı gibi kimyasallar içermez, hem de doğa dostudur.

Tüm kraft kutu modellerinin üstüne istediğiniz baskıyı yapabiliyoruz. Bu sayede kraft kutuları kişiselleştirmek mümkündür. Kutu üzerine logo, marka, slogon, fotoğraf baskısı hatta gofre, varak yaldız gibi baskı sonra efekteler de uygulayabiliyoruz. 

Kraft kutular talep üzerine sert mukavvaya taslanıp çok daha mukavemeti yüksek ürünler elde edilebilir.Yada kargo gönderiminde kullanılacaksa oluklu mukavva üzerine lamine edilip ambalaj ürünü haline gelebilir.İşte tüm bu kraft kutu modelleri ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kraft kutu fiyatları seçilecek bu modellere, krft kutunun ölçülerine ve sipariş adetine göre değişkenlik arz edecektir. Her türlü soru ve teklifinize açık olup çözüm üretmek için bekliyoruz.