Arslan Kutu & Ambalaj

Kargo & Oluklu Kutu Modelleri

Ürettiğimiz Oluklu mukavva kutular çevre dostu hijyenik ekonomik ürünün reklamını görsel olarak sizi firmanızı en etkili şekilde temsil etmektedir.

Kargo & Oluklu Kutu Modelleri

Kargo & Oluklu Kutu Üretimi

Firmanıza özel kargo kutusunu yaptırmak ve müşterilerinize sunduğunuz ürünü şık bir kargo kutusunda sunmak müşterilerinizin gözünde sizi değerli kılacaktır. Firmaların bizden istediği her türlü çözüme yanıt veriyoruz. Ürün ambalajı üzerine dilediğiniz gibi markanızı ofset baskı yapabiliriz. Dilerseniz standart ebatlardaki imal edilen koli ve kutuları tercih edebilirsiniz. 

Dilerseniz de ürününüze özel ebatlarda oluklu mukavvadan oluşan karton kutu tasarımları yaparak, ambalaj üretimini yapabiliriz. Ayrıca oluklu mukavvalar da farklılık gösteren mukavva çeşitlerinden; tek oluklu mukavva, çift oluklu mukavva ve üç oluklu mukavvayı seçebilirsiniz, kalite ve dayanıklılığına göre tüm oluklu mukavva çeşitleri farklılık göstermektedir. 

Oluklu Kutu İmalatı

Oluklu Mukavva iki düz kâğıt kökenli plaka arasına yivle dalga verilmiş kâğıt kökenli malzeme konulması ile oluşturulan malzemedir. Genellikle kutu üretiminde kullanılmaktadır. Oluklu Mukavva, genellikle 0.25 mm kalınlığın üzerindeki kâğıt levhalardan oluşmaktadır.