Arslan Kutu & Ambalaj

Çanta Modelleri

Arslan kutu olarak; ürünleriniz için dilediğiniz ölçülerde baskılı veya baskısız çanta modelleri uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

Çanta Modelleri

Çanta İmalatımız Sizlere Kaliteli Ürünler Sunuyoruz

Farklı ihtiyaçlara yönelik olarak tasarlanan kraft çanta modelleri birçok renk seçeneği ve model alternatifleri ile satışa sunulmaktadır. Dilediğiniz adet ve model seçeneğinden yararlanarak sizde poşet üzerine markanızın logosunu ve adına bastırabilirsiniz.

Kağıt ve karton çanta üretimi yapıyoruz. Firmamız İstanbul'da kurulu ve Dünyanın her bölgesine ihracat yapıyoruz.
Saplı ve sapsız Kraft kağıt çantaları baskılı veya baskısız üretiyoruz, Paket servis hizmeti veren işletmeler için kağıt çanta, mağazacılık ve perakende sektörü içim kağıt çanta üretimi çeşitli ebatlarda var.

Çanta Tasarımı üretimde ilk ve en önemli adımdır. Ürünlerimizin kullanılabilirliği kadar görsel olarak nasıl göründükleri de bizim için çok önemlidir. Bu nedenle tasarım departmanımıza Arslan Kutu olarak çok önem veriyoruz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda göz alıcı ürünler üretebilmek için alanında uzman geniş bir tasarımcı kadrosu istihdam ediyoruz.

Müşterilerimizin Kullanımına Gayretle En İyisini Sunuyoruz

Müşterilerinizin kullanımına sunacağınız kraft çanta seçeneği sırasında aynı zamanda ürünün kalitesine de dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu çerçevede satışa sunulan kraft çanta imalatı ile kullanıma sunulan bu ürünler de birinci sınıf malzeme kalitesi ile üretilen çanta modelleri ilk tercihiniz olması önemlidir. Gündelik kullanıma uygun olarak tasarlanan ve üretilen bu çantaların içerisinde ağır malzeme ve eşyaları bulundurabilmeniz tamamen ürünün kalitesi ile ilgilidir. Bununla birlikte küçük darbelere karşı da dayanıklı olacak şekilde satışa sunulan ürünlerin tercih ederken siz de kurumsal hizmet sunan firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. 

Kraft kağıtlar %100 geri dönüşümlü ürünlerdir. Kullanışmış kağıtların toplanıp parçalara ayrılıp yeniden kaynatılması sureti ile elde edilen selüloz hamurundan üretilir. Özellikle plastik poşetin yasaklandığı günümüzde , doğa dostu özelliği ile kullanımının arttığından söz edilebilir. Size en uygun geri dönüşümlü kraft poşet ölçüsünü birlikte belirleyebiliriz.

Kraft çantalar , karton çantalara nazaran renkleri üzerinde biraz daha mat ve soluk gösterir. Bu daha iyi veya daha kötü demek değildir. Sadece kraft çantaların farklı bir duruşu olduğu veya karton çanta ile kraft çanta üzerine yapılacak aynı baskının aynı görsel sonucu vermeyeceğinden söz edilebilir. Size en uygun ebat ,görsel ve adet bilgilerini paylaşmanız, kraft çanta imalatı sürecine başlanılması için yeterlidir. Kraft çantaları tercih etme sebeplerinizden biride kraft kağıdının nem tutucu özelliği olabilir. Bu sayede gıda ürünleri için uygun olacaktır.

Dilediğiniz tasarıma sahip çanta modellerin üretimi için bize ulaşabilir aşağıda sunduğumuz görsellerin kodunu bildirebilirsiniz.